راهنمای روش های پرداخت

در فروشگاه اینترنتی 242 (تخفیکس) هزینه فاکتور خود را می توانید به 3 روش مختلف پرداخت کنید

1- پرداخت اینترنتی با کارتهای عضو شبکه شتاب
2- واریز به حساب یا انتقال وجه به صورت کارت به کارت
3- پرداخت درب منزل با استفاده از دستگاه کارت خوان یا به صورت نقدی
 

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
همگی کاربران فروشگاه اینترنتی 242 (تخفیکس) می‌توانند پس از ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های ملت و پارسیان در سایت هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.


چگونگی پرداخت اینترنتی
کاربران محترم سایت 242 (تخفیکس) می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.


پرداخت در محل تحویل سراسر ایران
به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریان که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند توجه داشته باشید این امکان برای شهر های غیر از تهران تا مبلغ 100 هزار تومان امکان پذیر می باشد.

این امکان را نیز فراهم آورده ایم که هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند.
پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل
از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش سایت 242 (تخفیکس) دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توانید هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهید.


پرداخت نقدی در محل تحویل
برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، فروشگاه اینترنتی 242 (تخفیکس) امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم آورده است. و شما می توانید کل مبلغ فاکتور را نقدا به پیک فروشگاه تحویل دهید


پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب
کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های اینترنتی فروشگاه و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.  می بایست مبلغ قابل پرداخت را به شماره کارت ذکر شده واریز و اطلاعات درخواست شده را وارد نمایید سپس بر روی گزینه اتمام خرید کلیک نمایید

 


اگر سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید بعد از انتقال وجه می بایست کد ارجا (رهگیری) ، چهار رقم آخر کارت خود، بانک مقصد و تاریخ و ساعت انتقال را برای سامانه پیامکی 100010003000 ارسال نمایید تا پرداخت شما تایید و محصولتان در جریان ارسال قرار گیرد .
 

آخرین محصولات دیده شده
Copyright © 2011-2023 242.ir
عضویت در خبرنامه فروشگاه اینترنتی 242

با عضویت در خبرنامه فروشگاه می توانید جز اولین افرادی باشید که از تخفیف های ویژه محصولات مطلع می شوید
همچنین شما می توانید در کانال تلگرام فروشگاه https://telegram.me/shop242 نیز عضو شوید.

آدرس ایمیل :
تلفن همراه :
موجود شد خبرم کن

ضمن تشکر از اعتماد و حسن انتخاب شما. با وارد کردن شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود بلافاصله بعد از تامین این محصول از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع می دهیم.تا جز اولین افرادی باشید که از موجودی این محصول مطلع می شوید

آدرس ایمیل :
تلفن همراه :
ثبت